Klinika Uśmiechu | Poznaj nasz zespół

Każdego dnia z pasją wykonujemy swój zawód oraz dbamy
o najwyższe standardy oferowanych usług. Zapoznaj się z naszym życiorysem zawodowym.

Marta Kacperska-Brzegowy

Uzyskała tytuł Lekarza Dentysty kończąc studia na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Staż podyplomowy odbyła w Mazowieckim Centrum Stomatologii w Warszawie. Kolejne lata pracowała w renomowanych klinikach stomatologicznych w Warszawie, gdzie wśród cenionych specjalistów zdobywała wiedzę oraz umiejętności w dziedzinie nowoczesnej stomatologii, protetyce, endodoncji mikroskopowej. 

Aktywnie oraz systematycznie bierze udział w specjalistycznych kursach oraz konferencjach stomatologicznych stale podwyższając swoje kwalifikacje w dziedzinie nowoczesnej stomatologii. 

W Klinice Uśmiechu zajmuje się głównie odbudową protetyczną zębów, rekonstrukcją zwarcia, leczeniem kanałowym pod mikroskopem oraz stomatologią estetyczną.

Krzysztof Brzegowy

Lekarz Dentysta, Specjalista Chirurgii Stomatologicznej. Ukończył Uniwersytet Medyczny w Łodzi z I lokatą wśród 95 absolwentów. Odbył roczny staż podyplomowy w Mazowieckim Centrum Stomatologii w Warszawie. Bardzo wysoki wynik Lekarsko-Dentystycznego Egzaminu Państwowego pozwolił na rozpoczęcie specjalizacji w trybie rezydentury w dziedzinie Chirurgii Stomatologicznej tuż po stażu. Szkolenie specjalizacyjne odbywało się na Oddziale Klinicznym Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej i Onkologicznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego Nr 1 w Łodzi, kolejno w poradni Chirurgii Stomatologicznej Wielospecjalistycznej Przychodni Stomatologicznej w Łodzi. Czteroletni cykl szkolenia zakończony Państwowym Egzaminem Specjalizacyjnym z najlepszym wynikiem wśród zdających.

Ukończył roczne Practiculum Implantologii w renomowanym Instytucie Vivadental, uzyskując Certyfikat Umiejętności Implatologicznych.

Klinika Uśmiechu | Gabinet

Klinika Uśmiechu to specjaliści, gwarantujący kompleksowe leczenie na najwyższym poziomie.
Każdego dnia, przy zachowaniu najwyższych standardów, staramy się spełniać oczekiwania naszych pacjentów.
Oferujemy kompleksową opiekę stomatologiczną oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta.
Wiemy, jak istotny w życiu jest komfort, dlatego dla dobrego samopoczucia naszych pacjentów,
stworzyliśmy przyjazną i estetyczną przestrzeń naszego gabinetu.

Jesteś zadowolony z naszych usług? Polub nas na Facebooku i dodaj swoją opinię